WYKONUJEMY LAMPY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

Sięgamy po różne rozwiązania w oświetleniu, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają czegoś niepowtarzalnego i niekoniecznie są to lampy kryształowe. W Ness Lighting znajdą Państwo oprawy oświetleniowe, które niezależnie od wzoru charakteryzuje dbałość o detale i wysoka jakość wykonania.
Każdy projekt jest inny, więc ciężko znaleźć jeden, uniwersalny schemat według, którego działamy. Jest jednak kilka kroków, które pojawiają się przy każdym zleceniu:

Pierwszy kontakt

Są Państwo zdecydowani na swoją lampę, więc przesyłają do nas zdjęcie, rysunek bądź opis lampy. Może być wstępnie zwymiarowany i opatrzony ewentualnymi uwagami, jednak nie jest to konieczne.
W sytuacji, w której nie są Państwo pewni jaka lampa powinna się znaleźć w danym pomieszczeniu, możemy zaoferować Państwu pomoc w doborze oświetlenia. Wtedy wysyłacie do nas zdjęcia pomieszczenia lub po prostu je opisujecie, a my szukamy dla was odpowiedniego modelu.

Precyzowanie

Otrzymaliśmy materiały lub akceptację dla naszego pomysłu na oświetlenie pomieszczenia. Na tym etapie precyzujemy wszystkie szczegóły dotyczące ostatecznych wymiarów, koloru, sposobu mocowania itp.

Wycena

Znamy już Państwa wymagania. Przesyłamy do Państwa formularz zawierający opis i wycenę lampy. Dopiero na tym etapie podejmują Państwo decyzję o zamówieniu.
Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości 50% jego wartości brutto.

Realizacja

Czas realizacji zamówienia jest etapem najbardziej uzależnionym od stopnia skomplikowania zlecenia. Zazwyczaj wynosi on od 4-7 tygodni.
Kiedy zamówienie jest gotowe kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia odbioru opraw oświetleniowych. W przypadku małych lub nieskomplikowanych lamp wysyłane są one na adres klienta po wpłaceniu całej kwoty lub za pobraniem. Jeśli realizujemy zamówienie na lampę o dużych gabarytach lub wymagających naszego udziału w montażu lampa zostanie Państwu przez nas dostarczona i zamontowana.

Realizacje