• Jak złożyć zamówienie?

  Zamówić lampę można na kilka sposobów:

  • poprzez opcje „zapytaj o produkt” dostępną w karcie produktu
  • za pośrednictwem formularza kontaktowego
  • przez maila info@ness-lighting.com lub telefonicznie: +48 698 913 082  Powiedz nam jaką lampą jesteś zainteresowany(a). Doprecyzujemy wspólnie jej parametry i wygląd detali. Prześlemy ofertę z opisem i projektem lampy.


  Po zaakceptowaniu oferty prześlij nam dane do faktury zaliczkowej. Zaliczka wynosi 50% wartości zamówienia i jest jego potwierdzeniem. Czas realizacji podany na karcie produktu lub ustalony indywidualnie liczony jest od momentu wpłaty zaliczki.


  Przed realizacją zamówienia skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić dogodny termin dostawy i sposób płatności końcowej (przedpłata na podstawie faktury końcowej lub płatność za pobraniem).


  Do lamp zawsze dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu. Ponadto w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą i udzielimy Ci wskazówek jak poprawnie i bezpiecznie zamontować lampę.

 • Kiedy otrzymam zamówione produkty?

  Wszystkie oprawy oświetleniowe prezentowane na stronie Ness Lighting są wykonywane na indywidualne zamówienie. W zależności od modelu lampy czas oczekiwania na zamówione produkty może się różnić.


  Przybliżony czas realizacji podany jest na karcie produktu, przed złożeniem zamówienia ustalamy konkretny termin realizacji z Klientami.


  Co ważne – jesteśmy terminowi i zawsze mieścimy się w zadeklarowanym terminie realizacji.

 • Jak pakujecie przesyłki? Czy lampy zostaną dostarczone bezpiecznie?

  Większość naszych lamp wysyłana jest na paletach firmą kurierską DHL. Przesyłki zawsze są ubezpieczone i jak na razie 100% naszych lamp dotarło do Klientów w idealnym stanie.


  Mniejsze lampy wysyłane są w odpowiednio zabezpieczonych kartonach.

 • Jakie są koszty dostawy?

  Koszty dostawy na terenie całej Polski pokrywa Ness Lighting. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z transportem.

 • Jak i kiedy mogę zapłacić za zamówienie?

  Wszystkie oprawy oświetleniowe prezentowane na stronie Ness Lighting są wykonywane na indywidualne zamówienie. Proces realizacji trwa zazwyczaj kilka tygodni, dlatego płatność rozłożona jest na dwie części:

  • zaliczka (50% wartości zamówienia) – płatna przelewem na podstawie faktury zaliczkowej. Opłacana przy składaniu zamówienia.
  • płatność końcowa (pozostałe 50% wartości zamówienia) –płatna przelewem na podstawie faktury końcowej lub u kuriera za pobraniem. Opłacana przed lub przy dostarczeniu lampy.
 • Gdzie produkowane są lampy?

  Ness Lighting to polski producent oświetlenia dekoracyjnego. Wszystkie lampy powstają w Polsce przy współpracy z kilkunastoma rodzimymi firmami.


  Wyjątek stanowią lampy wykonane ze szkła Murano, które produkowane są przez włoską pracownię Novaresi.

 • Czy mogę zakupić lampę z usługą montażu?

  Jako producent oświetlenia dekoracyjnego Ness Lighting zajmuje się wyłącznie wykonaniem lamp.


  Jeśli jesteś zainteresowany(a) usługą montażu poinformuj nas o tym, możemy polecić zewnętrzną firmę, która świadczy takie usługi profesjonalnie.

 • Czy żarówki są dołączone do lampy?

  Nie, żarówki nie są dołączane do lamp. Nie prowadzimy też sprzedaży żarówek.


  Każde wnętrze jest inne i każdy Klient ma inne preferencje co do natężenia i barwy światła, dlatego żarówki trzeba dobrać indywidualnie. Zazwyczaj w instrukcji montażu umieszczamy sugestię jaki rodzaj żarówki będzie odpowiedni.


  Jeśli nie wiesz jaki typ żarówki wybrać, chętnie podpowiemy, które z nich będą się dobrze prezentowały. A jeśli bardzo zależy Ci na kompleksowym zakupie lampy z żarówkami poinformuj nas o tym.

 • Czy mogę zwrócić zamówioną lampę?

  Wszystkie lampy prezentowane na stronie Ness Lighting produkowane są na indywidualne zamówienie, dlatego nie ma możliwości zwrotu zamówionej lampy.


  Zastosowanie ma Art. 38 pkt. 1 i 3 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. – Dz.U. 2014 nr 0 poz. 827 ze zm., który mówi, że nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość w
  przypadku umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 • Ile wynosi okres gwarancji?

  Wszystkie oprawy oświetleniowe marki NESS LIGHTING objęte są gwarancją na okres 5 lat.


  Dodatkowo, nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego, dbamy o to by nasze lampy były zawsze piękną ozdobą wnętrz. Naszym klientom oferujemy zawsze pełny serwis części zamiennych takich jak klosze czy elementy kryształowe.

 • Jak mogę złożyć reklamację?

  W przypadku niezgodności towaru z umową poinformuj nas o tym mailowo e-mail: info@ness-lighting.com


  Opisz wadę, prześlij zdjęcia produktu z widoczną wadą. Na Twoje zgłoszenie odpowiemy niezwłocznie (maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych).

 • Informacje o produktach

  Informację o produktach znajdziesz na każdej stronie wybranego produktu. W opisie możesz znaleźć wszystkie najważniejsze informacje i dostępne warianty.


  Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie produktu skontaktuj się z nami.