Kim jesteśmy

Ness Lighting to polska marka z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu lamp dekoracyjnych. Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni i przede wszystkim pełni pasji, mocno zaangażowani w swoją pracę, otwarci na nowe rozwiązania aranżacyjne. Dostarczane klientom produkty oświetleniowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystujemy bowiem wyłącznie najlepszej klasy materiały oraz komponenty. Jest to możliwe dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, w tym m.in.:

 • przedsiębiorstwami zajmującymi się obróbką metalu, przede wszystkim mosiądzu,
 • firmami produkującymi oraz dostarczającymi ozdobne kryształy, głównie Swarovski oraz Asfour,
 • producentami źródeł światła, którzy zaznajamiają nas z nowinkami technologicznymi będącymi później inspiracją do projektowania unikalnych produktów oświetleniowych.
 • Koncentrujemy się na potrzebach klientów

  Ness Lighting to firma bardzo mocno koncentrująca się na potrzebach klientów, dlatego lampy dekoracyjne wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dla nas najcenniejszą nagrodą i jednocześnie motorem napędowym do nieustannego rozwoju, poszukiwania nowych rozwiązań w zakresie oświetlenia, jest satysfakcja osób korzystających z oferty. Dokładnie wsłuchujemy się w ich oczekiwania i analizujemy przedstawione pomysły, które przeradzają się w inspirację do opracowania nowego projektu.

 • Działamy na rynku krajowym i zagranicznym

  Choć jesteśmy firmą z polskimi korzeniami, swoje działania koncentrujemy zarówno na rynku krajowym, jak i coraz częściej zagranicznym. Obecnie intensywnie pracujemy nad zwiększeniem rozpoznawalności i obecności marki Ness Lighting w wielu krajach europejskich. Nasze lampy dekoracyjne cieszą się doskonałą opinią pośród klientów zagranicznych.

 • Dodajmy uroku pomieszczeniom

  Chcesz wypełnić swój dom pięknymi produktami oświetleniowymi, które dodadzą uroku pomieszczeniom i będą wprowadzać Cię w przyjemny nastrój? Już dziś skontaktuj się z nami! Zespół specjalistów tworzących firmę Ness Lighting z przyjemnością wysłucha Twoich potrzeb i na ich podstawie przedstawi wiele kreatywnych pomysłów projektowych. Zaprojektujemy i wykonamy na indywidualne zamówienie eleganckie lampy dekoracyjne, idealnie dopasowane formą do stylu wnętrz, w jakich się znajdą.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Wysokiej jakości lamp

Doskonała jakość produktów oświetleniowych jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy. W procesie tworzenia lamp dekoracyjnych wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców, w tym polskich i czeskich hut szkła oraz certyfikowanych dystrybutorów oryginalnych kryształów Swarovski i Asfour. Współpracujemy także z doświadczonymi fachowcami specjalizującymi się w obróbce stali i mosiądzu.

Dbałości o detale

Projektowane i wykonywane przez nas lampy dekoracyjne dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach. Skupiamy się na detalach, gdyż to one stanowią dopełnienie całości, mając istotny wpływ na wygląd oraz jakość produktu.

Indywidualnego podejścia

Ilu ludzi na świecie, tyle gustów oraz oczekiwań, dlatego jako specjaliści w branży projektowania i tworzenia lamp dekoracyjnych, indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. W Ness Lighting potrafimy słuchać potrzeb klientów. Projektujemy oświetlenie na podstawie przedstawionych nam oczekiwań zamawiającego oraz stylu aranżacji wnętrza, w którym będzie się ono znajdować.

Dopasowania lamp do Twoich potrzeb

Chcesz wprowadzić zmiany w przygotowanym przez nas projekcie lampy dekoracyjnej? Podoba Ci się inna kolorystyka, potrzebujesz oświetlenia w niestandardowym rozmiarze lub wyposażonego w większą liczbę żarówek? Z przyjemnością spełnimy Twoje oczekiwania – potrzeby klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Terminowości

Wysoki poziom satysfakcji klientów korzystających z naszych usług wynika również z terminowości. Gwarantujemy dotrzymanie terminu dostawy lamp dekoracyjnych ustalonego podczas ich zamawiania. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia przed czasem!

Darmowej, ubezpieczonej dostawy

U nas każdy klient może skorzystać z całkowicie bezpłatnej wysyłki lamp dekoracyjnych. Przesyłki zawsze są ubezpieczone. Oprócz tego dbamy o staranne zapakowanie produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby do minimum ograniczyć ryzyko uszkodzenia w transporcie delikatnych produktów oświetleniowych. Dodatkowo ciągle pracujemy nad tym, żeby materiały do pakowania lamp nie miały negatywnego wpływu na środowisko. Dlatego w paczkach znajdziesz ekologiczny wypełniacz przesyłek – skropak.

Wsparcia fachowców

Pozostajemy w kontakcie z klientami na każdym etapie realizacji ich zamówień. Zapewniamy przy tym profesjonalne wsparcie w zakresie doboru produktów oświetleniowych. Pomożemy Ci m.in. w wyborze konkretnych modeli lamp dekoracyjnych oraz ich wielkości. W razie potrzeby możesz również liczyć na nasze doradztwo związane z samodzielnym montażem.

Przeprowadzenie montażu

W gronie firm, z którymi ściśle współpracujemy, znajdują się doświadczeni specjaliści realizujący usługi montażowe. Jeśli tylko chcesz, fachowcy ci mogą zająć się montażem lamp dekoracyjnych w Twoim domu, niezależnie od tego, w jakim rejonie Polski mieszkasz!